/ witaminy

Witaminy, które warto stosować

Osoby aktywne fizycznie żyją intensywnie, dlatego ich zapotrzebowanie na witaminy jest znacznie wyższe niż u przeciętnego człowieka. Poznaj witaminy, które warto stosować.

/ witamina b

WITAMINA B12 → Fakty i mity na jej temat

Witamina B12 pełni wiele ważnych funkcji. Poznaj wszystkie właściwości i zastosowania witaminy B12.

/ witaminy

Witamina B complex – po co ją stosować?

Witamina B complex łagodzi stres, poprawiają nastrój i samopoczucie. Poznaj wszystkie prozdrowotne właściwości witaminz grupy B.

/ testosteron

TESTOSTERON → Jaki ma wpływ na nasz organizm?

Testosteron, czyli w zasadzie męski hormon płciowy, to jeden z najbardziej anabolicznych hormonów wspierających budowanie muskulatury. Wykazuje też niezwykłe właściwości regeneracyjne i zdrowotne.

/ spalanie tłuszczu

SPALACZE TŁUSZCZU → 10 popularnych mitów

Spalacze tłuszczu mają szereg właściwości cennych podczas odchudzania. Sprawdź, czy to, co często słyszysz o spalaczach tłuszczu, nie jest mitem.

/ białko

Odżywka białkowa – jak wybrać

Białko jest ważnym elementem diety, który trudno jest dostarczyć z pożywieniem w wystarczających ilościach. Rozwiązaniem jest stosowanie odżywki białkowej. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej odżywki białkowej.

/ kreatyna

Kreatyna → Monohydrat VS Jabłczan

Kreatyna to fundament suplementacji sportowców. Wspomaga budowanie masy mięśniowej i wzrost siły. Sprawdź, którą formę kreatyny wybrać: monohydrat czy jabłczan.

/ witaminy

WITAMINY I MINERAŁY → Które warto stosować?

Organizm człowieka nie jest w stanie przyswoić wszystkich witamin i minerałów dostarczanych z pożywieniem, dlatego warto mu je dostarczać w postaci suplementów diety.

/ kazeina

Kazeina - 5 Powodów, żeby ją stosować

Kazeina - 5 powodów, dla których warto ją stosować

/ hmb

HMB → 5 Powodów, żeby go stosować

HMB jest aktywnym metabolitem leucyny, który zmniejsza rozpad białek mięśniowych i wykazuje silne działanie anaboliczne. Poznaj 5 właściwości HMB, które możesz wykorzystać w budowaniu masy mięśniowej.

/ węglowodany

WĘGLOWODANY → 5 korzyści stosowania Carbo

Węglowodany - odżywki węglowodanowe typu carbo to źródło szybko wchłanialnych węglowodanów na uzupełnienie energii po intensywnym treningu. Sprawdź, jakie inne korzyści płyną ze stosowania węglowodanów.

/ białko

BIAŁKO SOJOWE → Właściwości | Stosowanie

Izolat białka sojowego jest wysokobiałkowym suplementem diety, po który chętnie sięgają sportowcy dbający o muskulaturę. Sprawdź, jak powstaje białko sojowe.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • dk
Popup Activator