Kasia Oleśkiewicz

Kasia Oleśkiewicz to młoda zawodniczka sportów sylwetkowych z pierwszymi sukcesami na polskiej scenie kulturystycznej. Dodatkowo na co dzień Kasia jest wykwalifikowanym trenerem personalnym, motywatorem oraz promotorem zdrowego trybu życia.


Jason Thompson

Jason Thompson to Brytyjczyk, który pokazuje na swoich profilach w social media jak żyje profesjonalny kulturysta. W swojej sportowej karierze zdobywał już tytuły: British Muscular Physique, IFBB Diamond Cup Champion 2016, Mens Physique Champion. Jason posiada również ogromną wiedzę w zakresie treningu i diety kulturystycznej, którą dzieli się jako trener personalny oraz ambasador kanału Ask the Trainer.


Miguel Jimenez Rodriguez

Miguel Jimenez Rodriguez jest zawodnikiem Trec Team Athletes z Hiszpanii, gdzie pracuje jako trener personalny oraz model fitness. Wiedzą i doświadczeniem Miguel dzieli się również na swoim Instagramie oraz Facebook-u. Oprócz tego Miguel jest aktywnym zawodnikiem sportów sylwetkowych z profesjonalną licencją IFBB.


Oliwia Dynak

Oliwia Dynak w sieci znana jako „Siwa Oliwia” jest idealnym przykładem na to, że chcieć to znaczy móc. Przychylność ogromnej grupy obserwatorów i followersów na profilach Instagram, Facebook oraz swoim blogu zdobyła uporem i ciężką pracą, pokazując swoją niesamowitą metamorfozę. Oliwia motywuje i propaguje zdrowy, sportowy tryb życia.


Patrycja Bogdanowicz

Patrycja Bogdanowicz to modelka fitness oraz motywator. Patii_b_, bo pod takim Nickiem można ją znaleźć na Instagramie, jest profesjonalnym, wykwalifikowanym instruktorem Fitness oraz BodyPump. Na jej profilu znajdziecie wiele zdjęć pysznych, dietetycznych przepisów, które bardzo często są jej autorstwa.


Yura Fedyshyn

Yura Fedyshyn to ukraiński kulturysta z profesjonalną licencją IFBB. Wielokrotny Mistrz Ukrainy pochodzący z obwodu lwowskiego jest jednym z najpopularniejszych kulturystów na Ukrainie. Yura to również trener personalny oraz motywator fitness.


Beatriz Allo

Beatriz Allo to Hiszpańska piękność prosto z gorącej Pampeluny. Swoje pierwsze kroki ze sportami siłowymi stawiała na CrossFit-owych BOX-ach. Obecnie znacznie bliżej jej do siłowni niż do wyczerpującego treningu CrossFit.


Joshua Igbafe

Joshua Igbafe jest profesjonalnym trenerem IFBB, który przygotowuje sportowców do zawodów kulturystycznych. Ma ogromną wiedzę w zakresie, dietetyki, treningu oraz anatomii ludzkiego ciała, którą cały czas pogłębia na studiach medycznych. Joshua na stałe przeniósł się do ukraińskiego Lwowa, gdzie się uczy, trenuje, motywuje i przekazuje swoją wiedzę innym.


Monica Naumova

Monica Naumova motywator, trener a przede wszystkim utytułowana zawodniczka Bikini Fitness mieszkająca w stolicy Bułgarii Sofii. Kiedy nie przerzuca ciężarów studiuje architekturę na Uniwersytecie w Sofii.


Romana Bondaruk

IFBB Bikini Model pochodząca z Ukrainy. Zawodniczka z wieloma osiągnięciami na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Zawodowo – certyfikowany trener personalny. Na co dzień - motywator oraz modelka fitness.


Anastasiya Zagurna

Anastasiya Zagurna sporty ekstremalne takie jak windsurfing czy kitesurfing ma we krwi. Jest miłośniczką i trenerem CrossFit-u.


Marta Moreno

Marta Morena - piękna tancerka prosto z Hiszpanii.


Aleksandr Krupnov

Aleksandr Krupnov to rosyjski bodybuilder, Mistrz Rosji oraz Mistrz Okręgu moskiewskiego. Z zamiłowania trener personalny, motywator i promotor zdrowego trybu życia.


Theo Ojideh

Theo Ojideh lub inaczej Spartan Athletic to UKBFF Junior/Light heavyweight Champ, trener personalny oraz motywator i propagator zdrowego trybu życia.


Eamonn Baggott

Eamonn Baggott to irlandzki kulturysta, który ledwo co rozpoczął przygodę z profesjonalną kulturystyką a już osiąga sukcesy.


Dmitry Klokov

Dmitrij Kłokow to między innymi srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2008 roku w podnoszeniu ciężarów. Ten rosyjski wojownik już nie raz udowadniał swoją siłę.


Oskar Tchorzewski

Oskar Tchorzewski to zawodnik sportów sylwetkowych IFBB w kategorii "mens physique", pasjonat sportowego stylu życia, Trener Personalny.


Hannibal For King

Hannibal for King urodził się i wychował w Nowym Jorku. Jego rodzice nazwali go po starożytnym zaciętym wojowniku, który jest uważany za jednego z największych w historii świata, któremu udało się osiągnąć to, co inni uważali za niemożliwe.


Maureen Blanquisco

Trenerka personalna i czynna zawodniczka bikini fitness norweskiego pochodzenia, urodzona i wychowana na Filipinach.


Michał Karmowski

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, uczestniczył również w Mistrzostwach Europy. Został powołany na członka Kadry Narodowej w Kulturystyce.


Kaja Rybicka

Specjalistka ds. żywienia i suplementacji, trenerka osobista Muscle IQ, instruktorka rekreacji ruchowej.


Piotr Szeliga

Przygodę z siłownią zaczął 12 lat temu. Obecnie mieszka w UK. Jest miłośnikiem sportowego stylu życia i motywatorem.


Tomasz Lech

Moja przygoda z siłownią zaczęła się 22 lata temu za sprawą czołowych polskich strongmanów Jarka i Jacka Dymków. To u nich w siłowni zaczynałem przygodę z ciężarami, ponieważ mieszkaliśmy na jednym podwórku. Po kilku latach treningów namówili mnie na starty w zawodach strongman, które były emitowane w TVN pod nazwą "Siłacze".


Paweł Jędrzejczyk

Zawodnik muay thai i kick-boxingu. Pięciokrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014.


Blessing Awodibu

Kulturysta pochodzenia irlandzkiego, zwycięzca prestiżowych zawodów Arnold Classic.


Monika Porażyńska

Zawodniczka kick-boxingu, instruktorka zajęć fitness, trener.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • dk
Popup Activator