Aleksandr Krupnov

Aleksandr Krupnov to rosyjski bodybuilder, Mistrz Rosji oraz Mistrz Okręgu moskiewskiego. Z zamiłowania trener personalny, motywator i promotor zdrowego trybu życia.


Theo Ojideh

Theo Ojideh lub inaczej Spartan Athletic to UKBFF Junior/Light heavyweight Champ, trener personalny oraz motywator i propagator zdrowego trybu życia.


Eamonn Baggott

Eamonn Baggott to irlandzki kulturysta, który ledwo co rozpoczął przygodę z profesjonalną kulturystyką a już osiąga sukcesy.


Dmitrij Kłokow

Dmitrij Kłokow to między innymi srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z 2008 roku w podnoszeniu ciężarów. Ten rosyjski wojownik już nie raz udowadniał swoją siłę.


Oskar Tchorzewski

Oskar Tchorzewski to zawodnik sportów sylwetkowych IFBB w kategorii "mens physique", pasjonat sportowego stylu życia, Trener Personalny.


Hannibal For King

Hannibal for King urodził się i wychował w Nowym Jorku. Jego rodzice nazwali go po starożytnym zaciętym wojowniku, który jest uważany za jednego z największych w historii świata, któremu udało się osiągnąć to, co inni uważali za niemożliwe.


Maureen Blanquisco

Trenerka personalna i czynna zawodniczka bikini fitness norweskiego pochodzenia, urodzona i wychowana na Filipinach.


Michał Karmowski

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce w kategorii powyżej 100 kg, uczestniczył również w Mistrzostwach Europy. Został powołany na członka Kadry Narodowej w Kulturystyce.


Coralie Savine

Coralie Savine lub MIA to francuska piękność prosto z Paryża. Dołączyła do Trec Team Athletes Na początku 2016 roku. Niegdyś zawodniczka Bikini Fitness teraz Modelka Fitness.


Kaja Rybicka

Specjalistka ds. żywienia i suplementacji, trenerka osobista Muscle IQ, instruktorka rekreacji ruchowej.


Piotr Szeliga

Przygodę z siłownią zaczął 12 lat temu. Obecnie mieszka w UK. Jest miłośnikiem sportowego stylu życia i motywatorem.


Markus Hoppe

Markus Hoppe urodził sie w 1983 we Freiburgu.Jest on utytułowanym zawodnikiem IFBB, trenerem personalnym oraz motywatorem.


Tomasz Lech

Moja przygoda z siłownią zaczęła się 22 lata temu za sprawą czołowych polskich strongmanów Jarka i Jacka Dymków. To u nich w siłowni zaczynałem przygodę z ciężarami, ponieważ mieszkaliśmy na jednym podwórku. Po kilku latach treningów namówili mnie na starty w zawodach strongman, które były emitowane w TVN pod nazwą "Siłacze".


Daniel Majewski

Nazywam się Majewski, mam tylko 22 lata i zapewne na pierwszy rzut oka wydaję Ci się zakochanym w sobie cwaniakiem, który publicznie chwali się swoim życiem.


Paweł Jędrzejczyk

Zawodnik muay thai i kick-boxingu. Pięciokrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014.


Blessing Awodibu

Kulturysta pochodzenia irlandzkiego, zwycięzca prestiżowych zawodów Arnold Classic.


Monika Porażyńska

Zawodniczka kick-boxingu, instruktorka zajęć fitness, trener.


Alejandra García

Kobieta Lew. Mistrzyni Hiszpanii i szósta zawodniczka na świecie w kalistenice.