Certyfikaty

Certyfikaty / Jakość produktów


Preparaty firmy TREC NUTRITION zawierają najlepsze aktywne składniki w wysokich dawkach po rozsądnej cenie. Dlaczego nie najniższej na rynku? Ponieważ nigdy nie obniżamy ceny kosztem jakości. Naszym priorytetem jest wysoka jakość, bez kompromisów! Obecnie TREC NUTRITION proponuje swoim klientom najszerszą i najbardziej konkurencyjną cenowo i jakościowo ofertę produktów na polskim rynku. Doświadczenie, jakie firma zdobyła podczas kilkuletniej współpracy z najlepszymi sklepami specjalizującymi się w sprzedaży odżywek, pozwoliło profesjonalnie i kompleksowo przygotować odpowiedź na narastające potrzeby rynku. Dostawcami surowców do produktów TREC NUTRITION są najlepsze na świecie laboratoria rekomendowane przez potentatów w branży suplementów, pracujące pod nadzorem m.in. amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Z tych samych surowców, które są dostarczane do TREC NUTRITION, korzystają m.in. amerykańskie firmy, takie jak: Weider, EAS, Met-Rx, Prolab czy Twin-Lab.

Certyfikaty / Technologia produkcji

Procesy produkcyjne w TREC NUTRITION są realizowane z wykorzystaniem wysoko rozwiniętych technologii. Park maszynowy TREC NUTRITION jest jednym z najnowocześniejszych w tej branży, posiada między innymi bardzo funkcjonalną i nowoczesną linię do produkcji kapsułek. Firma stawia na rozwój najnowszych technologii produkcji i pozyskiwanie unikatowych receptur technologicznych. Zatrudnia najlepszych w Polsce technologów i laborantów, opracowujących specjalistyczne receptury produktowe. Stałym partnerem firmy jest również wyspecjalizowane w badaniu żywności laboratorium analityczne J.S. Hamilton Poland Ltd., które obiektywnie i niezależnie od zatrudnionych w firmie analityków weryfikuje i potwierdza zawartość oraz jakość produktów.

Certyfikaty / Kontrola jakości


Wyroby TREC NUTRITION są poddawane drobiazgowym badaniom przez strony trzecie, tj. konkurencję i konsumentów. Pozytywne wyniki tych badań i bardzo dobra reputacja marki na rynku, są najlepszym gwarantem i uzasadnieniem wszystkich przyznawanych firmie certyfikatów oraz nacisku, jaki TREC kładzie na jakość. Preparaty TREC NUTRITION są produkowane zgodnie z nowoczesnymi trendami i standardami współczesnej biotechnologii i medycyny sportowej. Firma stale współpracuje z największymi ośrodkami naukowymi w Polsce, takimi jak Akademie Medyczne i Akademie Wychowania Fizycznego. Od początku swojego istnienia na polskim rynku, TREC posiada wdrożone i stale doskonalone surowe zasady GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej) i GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej). Zasady te pozwalają zabezpieczyć higieniczne warunki pracy oraz zapewnić kontrolę nad zagrożeniami mikrobiologicznymi, fizycznymi i chemicznymi, które można przewidzieć i opanować przez prawidłowo wykonywaną pracę.

Certyfikaty / Normy i certyfikaty

Wszystkie produkty TREC NUTRITION są wytwarzane zgodnie z wymogami legislacyjnymi Unii Europejskiej. Firma bezwzględnie przestrzega wszelkich przepisów normatywno-prawnych dotyczących branży. Dowodem potwierdzającym wyjątkową dbałość o bezpieczeństwo wytworzonych wyrobów są wdrożone i przestrzegane w zakładzie produkcyjnym firmy TREC NUTRITION wymagania normy ISO 22000. Wymagania te zostały opracowane przez ekspertów przemysłu spożywczego przy współpracy specjalistycznych międzynarodowych organizacji z Komisją Codexu Alimentarius. Została ona powołana dla rozwoju norm żywnościowych przez The United Nations' Food and Agriculture Organization (FAO) i World Health Organization (WHO). Norma ISO 22000 jest dokumentem zawierającym wymagania dotyczące wdrażania, funkcjonowania i doskonalenia systemu zarządzania ukierunkowanego na dostarczanie do klienta bezpiecznych produktów. Ten międzynarodowy standard łączy wymagania systemu HACCP oraz Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych i ma na celu zagwarantowanie, że otoczenie, warunki pracy i postępowanie personelu są zdeterminowane wysokim poziomem higieny, sterylności i jakości.

Certyfikaty / Bezpieczeństwo i legalność

Zarząd TREC NUTRITION kładzie ogromny nacisk na legalność i bezpieczeństwo produktów, dlatego też misją firmy jest dostarczanie najlepszych, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów z kategorii suplementów diety i odżywek dla sportowców. Najważniejszą wartością dla nas jest zdrowie człowieka i w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi, bo zdrowie jest ważniejsze niż chwilowa satysfakcja! Od trzech lat TREC NUTRITION jest aktywnym członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek – organizacji, która skupia, reprezentuje i nadzoruje największych producentów suplementów diety. Zarazem jest koordynatorem i opiniodawcą nowo powstających aktów prawnych i uregulowań higieniczno-sanitarnych zarówno na poziomie krajowym, jak i w porozumieniu z EFSA (European Food Safety Authority) na forum europejskim.

Certyfikaty / HALAL

W 2017 roku firma Trec Nutrition Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu bardzo wymagającej grupy klientów wdrożyła proces produkcyjny w systemie HALAL i przystąpiła z sukcesem do certyfikacji swoich produktów, w tym niekwestionowanych hitów sprzedażowych takich jak WHEY 100 czy BOOGIEMAN. Posiadane certyfikaty HALAL potwierdzają zgodność z wymaganiami dotyczącymi produkcji, pakowania i przechowywania produktów w kulturze muzułmańskiej, stanowiąc gwarancję, że produkty są wytwarzane zgodnie z normami prawa islamskiego. Zgodnie z tymi wytycznymi certyfikowane produkty nie mogą zawierać alkoholu lub innych niedozwolonych składników, takich jak wieprzowina i krew zwierząt.

Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
Certyfikaty
background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • it
  • nl
Popup Activator