SPALACZE TŁUSZCZU → Najlepsze naturalne metody odchudzania

By zmniejszyć masę, musisz zwrócić szczególną uwagę na dietę, ćwiczenia i skład ciała. Oto recepta, jakie naturalne spalacze tłuszczu pozwolą CI stracić zbędną tkankę tłuszczową, aby uzyskać zdrowe ciało.

Każdy chce być wyrzeźbiony, ale przecięta budowa ciała wymaga czegoś więcej niż tylko cardio i modlitwy. Aby uzyskać ostateczny efekt, musisz monitorować wagę i skład ciała, liczyć kalorie i obliczać stosunki składników odżywczych. Może to być trudne, ale jeśli chcesz stracić tkankę tłuszczową i uzyskać wyrzeźbione ciało, musisz włożyć w to odrobinę pracy.

Spalacze tłuszczu - Skład ciała

Spalacze tłuszczu Trec

Mierz swój skład ciała i monitoruj go co tydzień. To nie jest tak trudne, jak się wydaje.

Skład ciała oznacza względne wartości procentowe tłuszczu, mięśni, wody i kości w ciele, ale aby uzyskać odchudzanie, wystarczy skupić się na mięśniach i tłuszczach.

Jeśli w twoim organizmie znajduje się za dużo tłuszczu, to dlatego, że jesz więcej kalorii niż palisz. Jedną z pierwszych rzeczy, które zwykle robią ludzie, jest cięcie ich kalorii i zwiększenie cardio. Warto wdrożyć też spalacze tłuszczu. NIestety zbyt drastyczna strategia nie sprawdza się, gdy walczymy o zachowanie mięśni.

Spalacze tłuszczu - Zbyt mała podaż kalorii

Nasze ciała widzą drastyczne cięcie kalorii jako zagrożenie dla przetrwania i natychmiast zaczynają magazynować tłuszcz. Spalacze tłuszczu nie są wtedy rozwiązaniem. Przede wszystkim ważna jest odpowiednia dieta. W trybie głodu beztłuszczowa masa mięśniowa jest pochłaniana jako pierwsza, więc zbyt szybkie zmniejszanie bilansu kalorii jest nieproduktywne - zmniejszasz kalorie,  jednak masa tłuszczowa zostaje, a twoja masa mięśniowa spada!
Każda utrata masy ciała większa niż 0,3 funta dziennie będzie obejmować utratę masy mięśniowej.

Dlatego całkowita utrata masy ciała musi być skrupulatnie zaplanowana, aby doprowadzić do utraty tkanki tłuszczowej. Dlatego ważne jest cotygodniowe monitorowanie składu ciała.

Spalacz tłuszczu

Spalacze tłuszczu i odpowiednia dieta

Musisz znać swoje potrzeby kaloryczne. Im więcej masz tkanki mięśniowej, tym wyższy jest twój metabolizm i prędkość spalania energii, a im więcej masz tłuszczu, tym niższy jest twój metabolizm. Aby uprościć: więcej mięśni prowadzi do spalania większej ilości kalorii, podczas gdy więcej tłuszczu w organizmie prowadzi do spowolnienia spalania kalorii.

Każdy z nas ma minimalne dzienne zapotrzebowanie na kalorie, które wydawane są po to, aby żyć, i pewną ilość kalorii, którą wykorzystujemy np. do pracy na siłowni.

Na przykład mężczyzna o wadze 75 kg, spędzający godzinę dziennie na siłowni, musiałby spożywać 1950 kalorii dziennie, aby utrzymać swoją wagę (1600 kalorii na życie i około 350 kalorii spalonych na siłowni w ciągu godziny).

By się wyrzeźbić, ten sam człowiek musiałby zrzucić niektóre z tych kalorii. Istnieją liczniki kalorii, między innymi w postaci aplikacji, które pomagają w zrozumieniu tego procesu.

Białko - spalacz tłuszczu?

Poniekąd. Białko zwiększa uczucie sytości, a trawienie białka powoduje spalenie więcej kalorii niż trawienie tłuszczu. Tak więc dieta wysokobiałkowa jest idealna do spalania tłuszczu.

Spożywanie wystarczającej ilości białka jest również niezbędne do utrzymania dodatniego bilansu azotowego i naprawy uszkodzeń spowodowanych treningiem.

Zwiększenie ilości spożywanego białka pozwala poczuć się pełniejszym, spalić więcej kalorii i zacząć jeść mniej tłuszczu.

Ogranicz węglowodany

Spalacze tłuszczu TrecDni diet wysokowęglowych skończyły się, jeśli chcesz uzyskać rzeźbę. Podobnie jak w przypadku każdej diety, ilość węglowodanów powinna być ograniczona, ponieważ przedawkowanie węglowodanów gromadzi się jako tłuszcz. Węglowodany zwiększają również wyrzut insuliny, a insulina zwiększa głód na cukier to błędne koło!

A jednak, jeśli nie będziemy mieli żadnych węglowodanów do spalenia, nasze białko zostanie spalone, a tego nie chcemy!

Dlatego ważne jest, abyśmy otrzymywali węglowodany, ale z właściwych źródeł. Jeśli zjesz małe porcje warzyw strączkowych, ziaren, słodkich ziemniaków i warzyw zamiast dużych kawałków chleba wyrwanych z bochenka niczym głodne zwierzę powinno być w porządku.

Pij wodę

Wszyscy wiemy, że do prawidłowego nawodnienia tkanek potrzebna jest woda, ale niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że im mniej wody dostanie twoje ciało, tym więcej będzie próbowało przechowywać. Możesz mieć bardzo niską zawartość tkanki tłuszczowej i nadal wyglądasz na spuchniętego, ponieważ twoje ciało trzyma płyny.

Jeśli twoje ciało zdaje sobie sprawę, że pobiera wystarczającą ilość wody przez cały dzień - rezygnuje z próby zatrzymania niepotrzebnej wody.

Źródła:
https://www.bodybuilding.com/fun/drwilley3.htm.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

>
Wiadomość

Skuteczna suplementacja - spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu, jak sama nazwa wskazuje, mają redukować tłuszcz zapasowy w naszym organizmie. Przy zachowaniu odpowiedniej diety i przemyślanego programu treningowego będą bardzo przydatnym narzędziem.

background

choose your language

Wybierz wersję językową

  • pl
  • en
  • de
  • es
  • fr
Popup Activator